Powiadomienia
Wyczyść wszystko

[Przyklejony] Szczepienia przeciw COVID-19 dla taksówkarzy - kierowców aplikacji


Admin Driver
Posty: 121
Admin
Topic starter
(@admin-driver)
Zawansowany
Dołączył: 2 lata temu

Szczepienia dla taksówkarzy. Praca taksówkarza to większe ryzyko zakażenia koronawirusem powodującym chorobę COVID-19. Czy zatem kierowcy taksówek powinni zostać włączeni do I Etapu szczepień przeciw Covid-19?

Obecnie każdy kierowca taksówki przywiązuje ponadprzeciętną uwagę do dezynfekcji i ozonowania wnętrza auta, stosuje przesłony antywirusowe i maseczki.

Wszystko w trosce o bezpieczeństwo podróżujących z nami klientów oraz nas samych. Oprócz zasad higieny i bezpiecznej podróży każdy z nas chciałby zagwarantować 100% bezpieczeństwo w kontekście epidemiologicznym, niestety bez szczepienia jest to niemożliwe...

Warto też wspomnieć, że w całej Polsce trwają programy tupu "Darmowy transport na szczepienie przeciwko COVID-19" aby osoby z grupy podwyższonego ryzyka, osoby niepełnosprawne i w podeszłym wieku mogły bezpiecznie i za darmo dotrzeć na szczepienie, transport ten realizują w większości kierowcy taksówek - aplikacji przewozowych, którzy sami nie są zaszczepieni i mogą stanowić potencjalne zagrożenie dla osoby z grupy ryzyka którą wiozą na szczepienie...

Włączenie kierowców taksówek - aplikacji przewozowych do I Etapu Narodowego Programu Szczepień jest decyzją racjonalną i potrzebną.

Ps: zachęcamy pod spodem do dyskusji w temacie szczepień dla kierowców.

Udostępnij: