Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Przegląd Taxi


Balzi86
Posty: 3
Registered
Topic starter
(@balzi86)
Nowicjusz
Dołączył: 2 tygodnie temu

Witam.

Staram się o licencję taxi żeby zostać nowym kierowcą Ubera w Łodzi. Jednym z wymogów przy składaniu wniosku o licencję jest wbita adnotacja taxi w dowód rejestracyjny samochodu. Żeby dostać taką adnotację, samochód musi przejść przegląd taxi przy którym jednym z wymogów jest posiadania oznakowania czyli lampy Taxi ( Uber ). 

Tutaj pojawia się mój problem. Nie mogę zamówić lampy taxi od Ubera ani nawet wejść na ich sklep internetowy żeby taką kupić ponieważ prawdopodobnie moje konto jest jeszcze nie aktywne, a żeby było aktywne to muszę dodać zdjęcie licencji taxi której nie mogę zdobyć ponieważ nie mam tej cholernej lampy. 

Czy moją jedyna opcją jest kupienie używanej lapy taxi na OLX żeby sprawę ruszyć do przodu czy są jakieś inne rozwiązania ?

Z góry dziękuje za wszelką pomoc.

3 Odpowiedzi
Martines
Posty: 7
Registered
(@martines)
Początkujący
Dołączył: 3 tygodnie temu

Nie musisz mieć lampy Uber. Na allegro możesz kupić dowolną lampę taxi o barwie białej lub żółtej. Ceny od 30zl do 250zl.

Dobrze trzymająca się dachu które nie kosztuje miliona monet.. 

https://allegro.pl/oferta/kogut-taxi-led-bialy-na-magnes-szpakowka-9614509258

Do tego kupisz wtyczkę pod gniazdo zapalniczki.

Odpowiedz
Balzi86
Posty: 3
Registered
Topic starter
(@balzi86)
Nowicjusz
Dołączył: 2 tygodnie temu

Czyli teraz nowy kierowca sam musi kupować całe wymagane wyposażenie ? Uber czy Bolt już nie rozdają  lamp taxi i naklejek ?

Odpowiedz
1 Odpowiedz
lowrider
Registered
(@lowrider)
Dołączył: 2 lata temu

Średnio zaawansowany
Posty: 50

@balzi86 Uber i Bolt nigdy nie rozdawał nic za darmo. Żeby dostać lampę od Ubera musisz podpisać cyrograf własną krwią na kilka miesięcy, deklarując że będziesz robił określoną ilość kursów, po drugie ta ich lampa to chamska reklama wielkość kibla, w dupie bym miał na twoim miejscu ich lampy i tak jak pisze @martines kupił sobie jakąś fajną małą lampę za 6 dyszek.

Odpowiedz
Udostępnij: