Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Taxify Driver - Przycisk "Dojeżdżam"  


Admin Driver
Posty: 110
Admin
(@admin-driver)
Zawansowany
Dołączył: 2 lata temu

Zauważyłem że w aplikacji dla kierowców, podczas realizacji kursu mamy przycisk "dojeżdżam" - który oznacza że jesteśmy już na miejscu. Z tego co zauważyłem w sieci i z własnej praktyki jako klient Taxify - część kierowców nie rozumie kiedy ma kliknąć "dojeżdżam" część z nich klika w ten przycisk zanim dotrą do celu... przez co klienci płacą dodatkowo za czas oczekiwania...

Ostatnio jako klient zamówiłem Taxify - otrzymałem powiadomienie, że kierowca jest już na miejscu, oczywiście nie było go... przyjechał dopiero gdzieś za minutę, póżniej w rozliczeniu które Taxify wysyła na maila otrzymałem zestawienie kosztów przejazdu i okazało się, że doliczony był czas oczekiwania na mnie... Oczywiście kierowca nie oczekiwał na mnie tylko ja na niego... a on sobie kliknął "dojeżdżam" przed dotarciem do celu.

W sumie nie mam pretensji do kierowców, że tego nie rozumieją - bo jest to błąd w aplikacji - słowo dojeżdżam faktycznie sugeruje, że mamy kliknąć przycisk chwilę przed dotarciem do celu... Ja osobiście jako kierowca domyśliłem się odrazu, że klikamy ten przycisk dopiero po przyjechaniu.

Kiedyś na oficjalnym FB Taxify przeczytałem historię rozwścieczonej klientki która zamówiła przejazd w Warszawie, a kierowca jechał do niej z Legionowa i po wyruszeniu rozpoczął odrazu kurs 🙂 Hehehe jak się domyślacie cena była zacna, a klientka rozpalona do czerwoności na oficjalnym FB Taxify. Widać, że brakuje przeszkolenia kierowców z użytkowania apki, a sama apka ma też błędy językowe. Zamiast przycisku "Dojeżdżam" powinno być" Jetem na miejscu".

Piszcie jakie macie jeszcze doświadczenia / spostrzeżenia / probl-emy

Udostępnij: